Ploggen met HVB tijdens Maas en Waalse schoonmaakdag

Ploggen met HVB tijdens Maas en Waalse schoonmaakdag

Op zaterdag 16 maart a.s. vindt de Maas en Waalse schoonmaakdag plaats (een week voor de Landelijke Opschoondag). In samenwerking met Gemeente Beuningen zal Hardloopvereniging Beuningen ’s ochtends gaan ploggen. We gaan met het hele gezin door verschillende wijken in Beuningen en Ewijk joggen en ondertussen zwerfafval oprapen. HVB is gewend om door de straten van onze gemeente te rennen, met dit evenement leveren we niet alleen een gezellige en sportieve maar ook een milieuvriendelijke bijdrage aan onze omgeving. Iedereen is welkom en deelname is gratis! Gemeente Beuningen zorgt na afloop voor een drankje, taart, soep en belegde broodjes. Voor kinderen zal er nog een kleine attentie zijn. Aanmelden kan via onderstaand formulier.

 

 

Je emailadres wordt uitsluitend gebruikt om je verder te informeren over deze activiteit.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *