Update m.b.t. coronavirus COVID-19

Update m.b.t. coronavirus COVID-19

Het HVB-bestuur is erg verheugd jullie te kunnen melden dat alle trainingen weer gaan starten! De eerste groep is afgelopen donderdag 14 mei begonnen en de overige groepen beginnen in week 21 weer op hun vaste dagen.

De versoepeling van de COVID-19-maatregelen is inmiddels vastgelegd in een Noodverordening door de Veiligheidsregio Gelderland-Zuid. Daardoor is het weer toegestaan om te lopen in groepsverband. In de tussentijd zijn de HVB-trainers druk bezig geweest met het opstellen van een veiligheidsprotocol en het plannen van de komende trainingen. Om aan de trainingen te mogen deelnemen, dient iedereen zich aan dit veiligheidsprotocol te houden. Lees het goed door voordat je gaat trainen, zodat je weet wat er van jou verwacht wordt en wat je van elkaar mag verwachten. Besloten is om voorlopig binnen de grenzen van Gemeente Beuningen te trainen, zodat er zo min mogelijk wordt gereisd.

Wij wensen iedereen heel veel loopplezier toe!


Reageren is niet mogelijk.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com